Aktualności

BEZPIECZNY NAJEM 2022

2022-08-11

BEZPIECZNY NAJEM 2022. Sierpień i wrzesień to czas na poszukiwanie odpowiedniego mieszkania do wynajmu. Niestety brak orientacji w cenach, poszukiwanie specjalnych okazji na rynku wynajmu, niewiedza na temat umów najmu czy współpracy z biurami nieruchomości mogą rodzić przykre niespodzianki dla przyszłych najemców.

Czytaj więcej

Dlaczego warto współpracować z agencją nieruchomości

Brik 2021-07-26

Dlaczego warto korzystać z pomocy agencji nieruchomości przy kupnie i sprzedaży nieruchomości? Zakup mieszkania, domu czy działki to odpowiedzialny, skomplikowany proces wymagający dużego zaangażowania oraz wymaga specjalistycznej wiedzy. Znalezienie odpowiedniej dla siebie nieruchomości to oczywiście najważniejsze zadanie. Niestety to jednak nie wystarczy, aby stać się jej szczęśliwym posiadaczem.

Czytaj więcej

Warszawa Targówek

2021-06-01

Targówek to jedna z dzielnic Warszawy. Obecnie jest dzielnicą miasta stołecznego Warszawy. Mieszkańcy żyją przede wszystkim w mieszkaniach na osiedlach Targówek i Bródno ale i w domach na Zaciszu i Bródnie. Targówek to jedna z 18 dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była gminą a obecnie jest dzielnicą miasta stołecznego Warszawy. Powierzchnia dzielnicy wynosi 24,22 km2 . Zamieszkuje ją według oficjalnych danych około 123.000,- osób. Gęstość zaludnienia jak i powierzchnia, sytuuje ją w środku stawki z pozostałymi gminami Warszawy.

Czytaj więcej

Zadłużone mieszkanie Masz problem z zadłużonym mieszkaniem lub inną nieruchomości?

Brik 2021-04-01

Nie radzisz sobie ze spłatą kredytu lub należności czynszowych? Skorzystaj z fachowej pomocy w celu pozbycia się uciążliwego długu. Pomagamy sprzedać zadłużone mieszkania ! Kupimy zadłużone mieszkanie. Twoje mieszkanie lub nieruchomość jest zadłużona w banku, spółdzielni lub u komornika? Grozi ci sprzedaż egzekucyjna? Nie zwlekaj! Zwróć się do nas zanim komornik wystawi twoją nieruchomość, zadłużone mieszkanie na licytację. Pomożemy sprzedać Twoje zadłużone mieszkanie, dom czy działkę.

Czytaj więcej

Nowy Dom, Nowe Mieszkanie

Brik 2021-03-08

W dniach od 04 do 05 marca 2017r. na Torwarze, odbyły się targi Murator Expo - Nowy Dom Nowe Mieszkanie. Prezentowaliśmy naszą ofertę nieruchomości na stoisku Centrum Rynku Wtórnego w ramach Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Czytaj więcej